EGE ÜNİVERSİTESİ

EMEL AKIN MESLEK YÜKSEKOKULU

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


EGE DERS UYGULAMASI

EGE KİMLİK ADRESLERİNİZDEN GİRİŞ YAPARAK EGEDERS 'e ulaşabilirsiniz. ALDIĞINIZ DERSLERE GİREREK HAFTALIK BİLGİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. İYİ DERSLER devamı..
Fonksiyonel ve Akıllı Tekstiller Çalıştayı gerçekleştir...

  11Mart 2020 tarihinde 09:00_12:30 arasında Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksekokulu 2 Nolu Dershanede " Fonksiyonel ve Akıllı Tekstiller" devamı..
Fonksiyonel ve Akıllı Tekstiller Çalıştayı

“Nitinol Telden Üretilen Hibrit İplikler ile Mekanik Özellikleri Geliştirilmiş Şekil Hafızalı Üç Boyutlu Dokuma Kumaş Üretimi” isimli devamı..
Kariyer Fuarına Nasıl Katılabilirim Anlatımı ve Örnek C...

Sevgili öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı nezlinde Ege Üniversitesi öncülüğünde yapılacak olan Kariyer Fuarı 2020 etkinliğine katılımınızı devamı..
Kariyer Fuarı 2020 etkinliğine katılımınızı bekliyoruz....

Sevgili öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı nezlinde Ege Üniversitesi öncülüğünde yapılacak olan Kariyer Fuarı 2020 etkinliğine katılımınızı devamı..
Kumaş Dalama Ölçüm Cihazı nın Protokolü

Okulumuz Hocalarından ve Tekaum Müdür Yardımcısı Doç.Dr.Gamze Süpüren Mengüç'ün  buluşunu devamı..
2. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE! TEK DERS SINAVI TARİ...

2. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE   TEK DERS SINAVI 11 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA YÜKSEKOKULUMUZDA YAPILACAKTIR. TEK DERS SINAV BAŞVURULARI, 20 OCAK - 06 devamı..
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı 20-21 Mart 2020 de Kültür Par...

Daha fazla bilgi almak için linke tıklayınız... http://egekariyerfuari.org/ Bölgesel Kariyer Fuarları “Yetenek Her Yerde” temasıyla, 2019 yılında devamı..
Emel Akın Meslek Yüksekokulunun 30. yılını kutladık...

https://egeajans.ege.edu.tr/?p=11984 10 Aralık 2019 tarihinde düzenlenene Meslek Yüksekokulu'muzun 30. yıl Kultama etkinliğini Rektörümüz sayın Prof. Dr. devamı..
Nitelikli Tekstil Teknikerliği Eğitiminin Gereklilikler...

  Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Kemal Şahin Salonunda saat :13:30 da öğrencilerimizin katılımıyla "Nitelikli Tekstil Teknikerliği Eğitiminin devamı..
Maddeye Mana Vermek Geleneksel Türk El Sanatları Atölye...

EÜ’de “Maddeye Mana Vermek: Geleneksel Türk El Sanatları” Atölyesi 25 Kasım 2019   Ege Ajans Editor   Ege devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri

2 ARALIK 2019 Pazartesi  Saat 10:30 da Tekstil Mühendisliği Kemal Şahin Salonunda gerçekleştirilecek olan KARİYER YOLCULUĞU SEMİNERİ '' Mezunlarla İlişkiler devamı..
Nitelikli Tekstil Teknikerliği Eğitiminin Gereklilikler...

4 Aralık 2019 tarihinde Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Kemal Şahin Salonunda "Nitelikli Tekstil Teknikerliği Eğitiminin Gereklilikleri devamı..
Mezunlarla ilişkiler, Başarı ve Kariyer Planlama ofisi ...

Mezunlarla ilişkiler, Başarı ve Kariyer Planlama ofisi tarafından  sunulan "Bireysel  Kariyer Danışmanlığı " hizmeti almak için öğrencilerimiz afişteki devamı..