Çerez Örnek
canlı destek

Müdürün Mesajı

Sevgili öğrenciler,
 
Öncelikle Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksekokulu ailesine hoşgeldiniz diyorum. Güçlü akademik kadrosu, atölye ve laboratuvar altyapısı ile tekstil teknikeri eğitiminde oldukça başarılı olan Emel Akın Meslek Yüksekokulu'nun öğrencisi olma ayrıcalığını elde ettiğiniz için sizleri tebrik ederim. Okulumuzda alacağınız eğitimin hayatınızı tasarlamada belirleyici olmasını, ufkunuzu genişletmesini ve hedeflerinize ulaşmanız için iyi bir rehber olmasını dilerim.
 
Emel Akın Meslek Yüksekokulu, nitelikli öğretim kadrosu ve güncel donanımla desteklenen uygulamalı eğitim sistemi ile iletişim ve işbirliği becerileri güçlü, multidisipliner çalışabilen ve çözüm üretebilen teknisyenler yetiştirmektedir. Sanayicilerden gelen talepler doğrultusunda eğitim programının sürekli yenilendiği okulumuzda Tekstil Teknolojisi, Giyim Üretim Teknolojisi ve Moda Tasarımı adlı ön lisans programları bulunmaktadır. Uygulamalı eğitimde oldukça başarılı olan okulumuzda, sanayi ile işbirlikli çalışmalarla öğrencilerimizin öğrenimleri sırasında iş deneyimi kazanmaları ve mezun olmadan önce iş bulmaları sağlanmaktadır.
 
Okulumuzun akademik ve idari personeli olarak siz değerli öğrencilerimizin geleceğine yönelik amaç ve hedeflere ulaşmak için üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinciyle sizlerin mesleki ve sosyal gelişimine ve buna bağlı olarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak en büyük misyonumuzdur.
 
 
Prof. Dr. Gonca ÖZÇELİK KAYSERİ
 
Emel Akın Meslek Yüksekokulu Müdürü

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ