canlı destek

İsteğe bağlı hazırlık eğitimi olan bölümlerin öğrencileri için başvuru formu

 

İsteğe bağlı hazırlık eğitimi olan bölümlerin öğrencileri için başvuru formu

Yüksekokulumuzda hazırlık sınıfı isteğe bağlı olduğundan Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü Yabancl Dil Eğitim Yönergesinin aşağlda belirtilen maddesi uyarınca 2022-2023 eğitim öğretim yılı için her programda 2 şer kişi alınacaktır. isteeğe Bağlı Yabancl Dil Hazırllk sınıfı Eğitimi Programında uyulacak kurallar MADDE 13-(1) Her yil isteğe bağll yabancı dil hazırlık eğitim programlna devam edecek öğrenci kontenjanı Yabancl Diller Yüksekokulu Yönetim Kurulu taraflndan belirlenir.

 

 

Ege Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yayınlanan 2022 YKS SONUÇLARINA GÖRE ÜNİVERSİTEMİZE YERLEŞEN ADAYLARIN KAYIT İŞLEMLERİ başlıklı duyuruda YABANCI DİL HAZIRLIK SINIFI SEVİYE TESPİT/MUAFİYET SINAVI başlıklı yazıdaki bağlantıda yayınlanan duyurudaki isteğe bağlı hazırlık eğitimi başvuruları ile ilgili olarak:

İsteğe bağlı Hazırlık sınıfına kaydolabilecek öğrenci sayıları Yabancı Diller Yüksekokulu Yönetim Kurulu kararıyla belirlenecek olan kontenjanla sınırlıdır. İsteğe bağlı İngilizce Hazırlık okumak isteyen/istemeyen öğrencilerin kayıt döneminde buraya tıklayarak ulaşabilecekleri sayfadaki formu 26 Ağustos 2022 Cuma 23:59'a kadar doldurmaları gerekmektedir. Başvuru sonuçları daha sonra ydy.ege.edu.tr adresinden yayınlanacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ.     https://ydy.ege.edu.tr/h-15988/istege_bagli_hazirlik_egitimi_olan_bolumlerin_ogrencileri_icin_basvuru_formu.html

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ